Ktoré zážitkové darčeky mužov zaručene potešia?

Datum: 16.03.2023

Čaká partnera jeho deň D? Výročie, ktoré potrebujete nielen poriadne osláviť, ale tiež nájsť vhodný darček? Na takúto príležitosť sú ideálnym darom darčekové zážitky.

5 zážitkov, ktoré zaručene musíte vyskúšať

Datum: 16.03.2023

Túžite zažiť niečo nevšedné? Niečo, čo vás vytrhne z každodenného stereotypu? Niečo, čo vám pomôže zabudnúť na starosti a nájsť energiu na nový začiatok?

Ako sa zbaviť hadov v záhrade?

Datum: 12.01.2022

Slniť sa na záhrade môžeme vidieť kdekoho, ale pri pohľade na hada či iné plazy okamžite podľahneme strachu. Nebudeme totiž klamať – sú nám odporné, odpudivé, v ich blízkosti sa cítime ohrození a neraz myslíme na to najhoršie.

Darujte partnerovi na Valentína niečo naozaj výnimočné

Datum: 12.01.2022

S príchodom nového roku sa blíži čas, kedy budú mať svoj sviatok všetci zamilovaní. Iste sa každý rok trápite otázkou, čo by vášmu partnerovi spravilo radosť. Muži to majú o niečo jednoduchšie ako ženy.

Ako si vybrať pascu na myši a potkany?

Datum: 11.01.2022

Keď sa u nás udomácnia, je náročné ich vykynožiť. Vyžaduje si to veľkú trpezlivosť, čas, ale aj zručnosť a vynaliezavosť pri príprave pascí a samotnom odchyte.

Ako sa zbaviť medvedíka obyčajného?

Datum: 06.01.2022

Staráte sa o svoju záhradu, pravidelne ju hnojíte a zavlažujete? V domácich podmienkach vám nechýba ani vlastný kompost, úroda v skleníku či v parenisku? Takéto ideálne podmienky vyhovujú nielen vám ako užívateľovi záhrady, ale aj rôznym všežravým škodcom.

Ako si vybrať plašič vtákov?

Datum: 06.01.2022

Vtáctvo na záhrade vytvára priam idylickú atmosféru. Ale ani pritom nemožno podľahnúť len príjemným pocitom. Tak ako je vtáctvo nápomocné, rovnako dokáže spustošiť a narobiť veľké škody užívateľom ovocnej a okrasnej záhrady.

Ako sa zbaviť krtka v záhrade?

Datum: 06.01.2022

Dokonale prispôsobený životu pod zemou je okrem iných živočíchov aj krt obyčajný. Jeho záujem o vašu úžitkovú a okrasnú záhradu vyplýva z hojnej pôdy a aj samotnej úrody. Láka ho to a vás už na prvý pohľad odrádzajú krtince a škody v záhrade.