Prečo a kedy darovať zážitkový darček

Datum: 21.07.2023

Je skutočne zážitkový darček perfektným darom? Je možné darovať zážitok každému? Na aké sviatky sa hodí darovať zážitok? Tieto otázky si iste kladie každý, kto túži darovať svojim blízkym iné ako materiálne dary.

Ako sa zbaviť potkanov?

Datum: 11.01.2022

Potkany v prírode sú súčasťou bežného ekosystému, zatiaľ čo v našich domácnostiach pôsobia ako neželaní až nebezpeční spoločníci. Za optimálnych podmienok prežívajú aj niekoľko rokov. Mať však takého podnájomníka na niekoľko sezón neveští nič dobré.

V akom roku sa nachádzate podľa numerológie?

Datum: 03.01.2022

Význam čísel vám v živote môže napovedať viac, ako ste očakávali. Ľudský život sa podľa numerológie odvíja v deväťročných cykloch. Každý rok pritom charakterizuje určité číslo, a s ním aj energiu a vibrácie. Číslo roka predurčuje udalosti a dianie v danom roku.

Viete, kto je vyobrazený na hracích kartách?

Datum: 31.12.2021

Predpokladá sa, že kartové hry vznikli niekde v Strednej Ázii v priebehu 10. storočia a následne sa rozšírili cez Taliansko do celej Európy vďaka Arabom. Prvá písomná zmienka o kartových hrách sa objavila až v roku 1377 vo Florencii, keď ich pod hrozbou trestu prísne zakázali.

5 vecí, vďaka ktorým uveríte v karmu

Datum: 27.12.2021

Karma je pojem z indického náboženstva a filozofie, zákon príčiny a následku, podľa ktorého každý čin určuje osud človeka. Ak sú činy spravodlivé, človek „čistí“ karmu, ak sú zlé – pokazí ju.