Rozšírené hľadanie
Štvrtok 30. November 2023 |
meniny má Ondrej, Andrej
Hrozí Dankovi nebezpečenstvo? Šéfovi SNS pridelili ochranku: Aha, čo prezradil!

30.11.2023 21:47 Ministerstvo vnútra malo prideliť Andrejovi Dankovi ochranku! Údajne mu hrozí nebezpečenstvo, no ako podpredseda parlamentu má nárok len na šoféra.

Vodiči, pozor! Značné komplikácie na cestách: Týmto úsekom sa radšej vyhnite

30.11.2023 21:47 Horské priechody Donovaly a Šturec sú pre husté sneženie uzavreté pre vozidlá nad 10 metrov dĺžky. Na webe www.zjazdnost.sk o tom informuje Slovenská správa ciest.

Učiteľka jogy Karolína z Big Brother má sexuálne túžby: Viem, ako si navodiť orgazmus!

30.11.2023 21:47 V kontroverznej šou Big Brother to poriadne vrie. Nielen pri výmenách názorov, ktoré sú medzi obyvateľmi domu viac než časté, ale aj kvôli ich biologickým potrebám.

Svadobné fotenie, aké nemá obdoby na celom svete: Aha, kam postavil Miqo mladomanželov z Kálnice! Mali by ste odvahu?

30.11.2023 21:47 Zaujímavé zábery! Mladomanželia z Kálnice sa dali v najkrajší deň ich života zvečniť na ranči medzi stádom cválajúcich koní. Na svadobných fotkách od Miqa Casha neboli vždy sami, pridali sa aj ich detičky, pre ktoré to bola parádna zábava.

Bratislavou sa bude preháňať špeciálna električka: Pozrite sa, pri akej príležitosti ju vypravia

30.11.2023 21:47 V Bratislave bude počas piatka jazdiť špeciálna "preventívna" električka. Na linke č. 9 ju vypraví Dopravný podnik Bratislava , ktorý spolu s neziskovou organizáciou Dom svetla Slovensko chce upozorniť na význam prevencie počas piatkového Svetového dňa boja proti AIDS.

Dohoda platí! Ďalší rukojemníci sa dostali zo zovretia Hamasu: Idú domov

30.11.2023 21:47 Izraelská armáda vo štvrtok oznámila, že od Červeného kríža prevzala ďalších dvoch izraelských rukojemníkov odvlečených palestínskym militantným hnutím do Pásma Gazy. Následne ich prevezú na izraelskú vojenskú základňu Chacerim, informuje TASR na základe správy webu denníka Haarec.

Nemecký politik pôjde pred súd: Choré, čo vypustil z úst, ešte to bude ľutovať

30.11.2023 21:47 Politik z nemeckej nacionalisticko-populistickej strany Alternatíva pre Nemecko Björn Höcke bude za použitie zakázaného nacistického hesla vo verejnom prejave čeliť súdnemu procesu. Rozhodol o tom vo štvrtok súd v Naumburgu. TASR správu prevzala od agentúry DPA.

Online zoznamky dávajú niektorým ľuďom polená pod nohy: Neuveríte, ako to tam funguje

30.11.2023 21:47 Analýza algoritmov používaných online zoznamovacími platformami ukazuje, že tieto algoritmy odporúčajú populárnejších a atraktívnejších používateľov na úkor menej populárnych a menej atraktívnych používateľov, ktorí z nich však môžu byť pre používateľa vhodnejší z hľadiska kompatibility.

Kvôli operácii si prešla peklom: Detaily ako z hororu! Po prebudení z kómy našla vedľa seba...

30.11.2023 21:47 Rosie vycestovala do zahraničia na lacnú operáciu na zníženie hmotnosti. Keď sa prebudila z narkózy, takmer jej vypadli oči. Desivý zážitok bude spracovávať ešte veľmi dlho.

Dôchodkyňa porodila dvojčatá: Zistíte jej vek, vypadnú vám oči! Čo na to jej partner?

30.11.2023 21:47 Sedemdesiatročná Uganďanka porodila dvojčatá. Oznámil to vo štvrtok jej ošetrujúci lekár, pričom túto skutočnosť označil za zázrak, informuje TASR podľa agentúry AFP.

Vesmírne predstavenie! Astronómovia objavili tancujúce exoplanéty: Tomu sa povie divadlo

30.11.2023 21:47 Astronómovia objavili šesť exoplanét, ktoré synchronizovane obiehajú okolo hviezdy HD 110067 vzdialenej približne 100 svetelných rokov od Zeme v súhvezdí Vlasy Bereniky. Tento objav môže pomôcť pochopiť, ako vznikla slnečná sústava, uvádzajú astronómovia. TASR informuje na základe správy agentúry AFP.

Dovolíte toto vášmu dieťaťu? Rodičia, dávajte si pozor: Môže to poškodiť jeho vývoj

30.11.2023 21:47 Podľa štúdie môže čas strávený pred obrazovkou vo veku jedného roka dieťaťa poškodiť jeho vývoj. Japonskí vedci zistili, že deti, ktoré sedeli pred obrazovkami, mali vo veku dvoch a troch rokov horšiu reč a ťažšie sa pohybovali.

Sme o krôčik bližšie k liečbe neplodnosti? Českí vedci prišli s fantastickým objavom

30.11.2023 21:47 Vedcom z Ústavu živočíšnej fyziológie a genetiky z Akadémie vied Českej republiky sa podarila celogenómová analýza regulácie tvorby bielkovín v myších vajíčkach a embryách. Odhalili zmeny, ktoré sú kľúčové pre jednotlivé fázy dozrievania vajíčka a delenia buniek nového embrya.

Taliani schválili novinku: Neplnoletých migrantov budú môcť zadržiavať! A to nie je všetko

30.11.2023 21:47 Taliansky parlament vo štvrtok schválil vládne nariadenie, ktoré umožňuje zadržiavať migrantov vo veku 16-17 rokov v prijímacích strediskách. Polícia tiež bude môcť preverovať vek migrantov a zisťovať, či sú skutočne neplnoletí, informuje TASR podľa správy agentúry Reuters.

Sklenaříková má nového chlapa: Prichytení pri bozkávaní! Po miliardárovi zbalila známeho rapera

30.11.2023 21:47 Modelka Adriana Sklenaříková funguje dlhé roky v zahraničí a väčšinu času trávi v Paríži či v Maroku, kde sa zabývala s manželom Aramom. Dvojica si však po ôsmich rokoch manželstva dala zbohom. Teraz vyšlo na povrch, že modelka randí s novým chlapom, a nie hocijakým!