Najrozsiahlejší útok hackerov v dejinách Grécka! Neuveriteľné, čo tým spôsobili študentom

30.05.2023 18:00 Masívny kyberútok na ministerstvo školstva v Aténach v utorok narušil koncoročné skúšky na gréckych stredných školách. Podľa miestnych úradov išlo o najrozsiahlejší útok hackerov v dejinách Grécka, informujú agentúry DPA a AP.

Bude mať hrozný útok na olympijských hrách vysvetlenie? Masaker, ktorý poznačil Mníchov: Začalo sa skúmanie!

30.05.2023 18:00 Komisia historikov zriadená na preskúmanie teroristického útoku na letných olympijských hrách v Mníchove v roku 1972 začala v utorok svoju trojročnú misiu s cieľom vyšetriť, čo sa stalo pred, počas a po týchto udalostiach, uviedla nemecká vláda.

Pád diaľničného mosta pri Iliašovciach si vyžiadal 4 obete: Kto za to môže? Takto sa bráni statička!

30.05.2023 18:00 Na Okresnom súde v Spišskej Novej Vsi v utorok pokračovalo súdne pojednávanie s nemeckou statičkou Sabine H. v súvislosti s pádom diaľničného mosta v katastri obce Iliašovce.

Moskvu zasiahol útok dronov: Ruský prezident drsne reaguje! Priznal aj to, čo nemal?

30.05.2023 18:00 Ruský prezident Vladimir Putin v utorok vyhlásil, že raňajší útok dronov na Moskvu bol odvetou Kyjeva za nedávny útok ruských síl na sídlo hlavnej správy ukrajinskej vojenskej rozviedky. Samotná Ukrajina pritom zodpovednosť za utorkový útok na Moskvu popiera.

Večná mladosť na dosah? Vedci zistili, ktorá potravina vás zbaví vrások! Zrejme ju už máte doma

30.05.2023 18:00 Starnutie je v živote prirodzeným javom a samozrejme k nemu patria aj vrásky. Existuje však mnoho produktov, ktoré tvrdia, že tento neodvrátiteľný proces zastavia. Mnohé z nich sú pritom veľmi drahé.

Bude umelá inteligencia záhubou ľudstva? Experti varujú! Stovky významných osobností vydali znepokojivé vyhlásenie

30.05.2023 18:00 Umelá inteligencia môže viesť k zániku ľudstva, varovali lídri technologického sektora, vrátane šéfa spoločnosti OpenAI, ktorá vyvinula chatovacieho robota ChatGPT. 

Košickí vodiči MHD sa dohodli s dopravným podnikom: Ostrý štrajk však stále hrozí! Čo žiadajú?

30.05.2023 18:00 Ak vedenie mesta Košice v najbližších dňoch nepodpíše dodatok ku kolektívnej zmluve, na ktorom sa dohodli odborári a Dopravný podnik mesta Košice , hrozia hromadné výpovede aj ďalší ostrý štrajk.

Felix Slováček si k jubileu doprial pánsku jazdu: Po nečakanej nepríjemnosti párty storočia!

30.05.2023 18:00 Saxofonista Felix Slováček oslávil prednedávnom životné jubileum a rozhodol sa dopriať si darček, ako sa patrí! Tým však nebol iba veľkolepý koncert v pražskej Lucerne, ale aj oddych v exotickom Thajsku. Pánska jazda sa však nezačala práve najlepšie a hudobníka potrápila nečakaná komplikácia!

Užite si poriadnu zábavu za volantom: Toto sú najzábavnejšie cesty na dovolenku!

30.05.2023 18:00 Cesta na dovolenku nemusí byť nudná! Pokiaľ patríte k tým tisíckam Slovákov, ktorí radi za letným oddychom jazdia autom, môžete si už teraz naplánovať trasu.

Žena po strate bábätka založila zvláštny biznis: Neuveríte, z čoho vyrába mamičkám suveníry! Je to normálne?

30.05.2023 18:00 Casey Merrell vedie úspešný podnik, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako predaj milých suvenírov. Avšak za nápadom sa skrýva veľká bolesť a radosť zároveň.

Mladý Nikolas zrazil Igorka a Arianku : Čo bude s vodičom? Padlo rozhodnutie!

30.05.2023 18:00 Vodiča obvineného v súvislosti s tragickou dopravnou nehodou pri Zemplínskych Kopčanoch v okrese Michalovce vzali do väzby.

Násilie musí skončiť! NATO vysiela do Kosova posily: Potýčky si vyžiadali desiatky zranených

30.05.2023 18:00 Severoatlantická aliancia v utorok oznámila, že po násilnostiach na severe Kosova, pri ktorých bolo zranených 30 vojakov mierových síl pod vedením NATO, vysiela do Kosova posily.

Kollár si sadol za jeden stôl s novým premiérom: Toto ma na Ódorovi milo prekvapilo!

30.05.2023 18:00 Predseda Národnej rady SR a hnutia Sme rodina Boris Kollár si vie predstaviť podporu vláde odborníkov, prečítať si chce však najskôr jej finálny program. Uviedol to po utorkovom stretnutí s premiérom Ľudovítom Ódorom, kde hovorili o prioritách vlády. Kollár víta najmä pragmatizmus zo strany premiéra.

Nahoty sa nebojí! Horúce zábery tehotnej Rihanny: Holé prsia a zmyselné pózy

30.05.2023 18:00 Barbadoská speváčka Rihanna sa už čoskoro stane matkou dvoch detí. S raperom ASAPom Rockym už vychováva ročného syna s menom RZA, onedlho sa však ich rodinka rozrastie o ďalšieho člena.

Mali sme najviac prípadov encefalitídy za 60 rokov! Prečo a ako sa pred kliešťami chrániť?

30.05.2023 18:00 Príjemné dni nás lákajú do prírody. Je dôležité si výlety užiť, ale ešte dôležitejšie je chrániť si zdravie. Na Slovensku sa dlhodobo zvyšuje počet prípadov kliešťovej encefalitídy. Za minulý rok bolo na našom území zaznamenaných najviac prípadov tejto choroby za 60 rokov.