Monitorujeme 1452 zdrojov
Tomáš Galbavý 21.06.2026 23:46 Občania majú právo od svojich zástupov v parlamente a vo vláde žiadať, aby – ak už nevedia urobiť pre nich nič pozitívne – aspoň neškodili. Teda aby nestavali zbytočné administratívne prekážky pri hľadaní zamestnania, prípadne sťahovania sa, v obchodovaní, prístupe k službám, pri vymáhaní práva. Aby nezaťažovali občanov zbytočnými rozbrojmi, nerozoštvávali ich medzi sebou, a už najmenej nie pre svoje stranícke záujmy. Toto pravidlo platí všeobecne. V ťažkých časoch – a práve také teraz prežívame – to platí dvojnásobne.
Najnovšie
Najčítanejšie
TOP 3dni
TOP 7dní
Magazíny - najnovšie články
