4 dôvody, prečo je tepelné čerpadlo dobrou investíciou

Datum: 31.12.2022

Premýšľate nad kúpou tepelného čerpadla, no odrádza vás jeho obstarávacia cena? Prinášame vám 4 dôvody, prečo sa do neho oplatí investovať. 

Strechy pre celé generácie. Rozhodnite sa pre odolnosť a výnimočný dizajn

Datum: 31.07.2022

Zastrešenie strechy je pri realizácii stavby veľkým krokom. Mať stavbu pod strechou znamená, že o chvíľu sa budete venovať interiérovým prácam a ste o veľký krok bližšie k bývaniu.

Ktoré rebríky z hliníka sú určené na domáce využitie?

Datum: 26.06.2022

V menších bytoch sa bez rebríka zaobídete. Priestory by vám aj tak neumožnili uskladnenie rozmerného rebríka. Napriek tomu by ste mali niekde v rohu nájsť miesto minimálne pre malé hliníkové schodíky. Zídu sa vám pri upratovaní alebo maľovaní.

Aký typ vchodových dverí je najideálnejší?

Datum: 23.03.2022

Väčšina vchodových dverí je zložená z kombinácie rôznych typov materiálov. Mnohé dvere môžu mať drevené rámy, pričom sú primárne vyrobené napríklad z ocele alebo sklolaminátu.

Aký odpudzovač divokých zvierat do záhrady je najlepší?

Datum: 12.01.2022

Starostlivosť o dvor a záhradu patrí k časovo a najmä finančne náročným záležitostiam. Aj napriek tomu sa mnohí tejto záľuby nevzdávajú. Neraz je naším jediným útočiskom pred bežným pracovným zhonom.

Ako efektívne odpudzovať hmyz?

Datum: 12.01.2022

Už viac ďalšiu letnú sezónu nestrpíte otravný hmyz všade, kde sa vám zachce zrelaxovať si? Hmyz je pre prírodu síce nevyhnutný, no v našej blízkosti nevítaný a to najmä, keď túžime vychutnávať si čaro voľných chvíľ.

Účinný návod, ako sa zbaviť myši v dome

Datum: 11.01.2022

Zistili ste, že sa u vás udomácnila myš? Túto nepríjemnú situáciu riešime pohotovo, okamžite. Hlodavce v domácnosti ohrozujú naše uskladnené potraviny, prestupujú nábytkom, kabelážou a rôznymi textíliami.

Ako sa zbaviť mravcov?

Datum: 11.01.2022

Otravný lezúci hmyz v domácnosti je nočnou morou nejednej rodiny. Je nepríjemný, poškodzuje zásoby potravín, prenáša rôzne infekcie a zhoršuje celkovú domácu atmosféru. Tak rýchlo, ako sa k vám mravce nasťahujú a namnožia sa, tak dlho (ak nie viac) trvá vykynožiť ich. 

5 dôvodov, prečo mať doma masívnu posteľ

Datum: 10.01.2022

Drevo je čoraz viac obľúbeným materiálom v domácnosti. V izbách starých rodičov, človek neuvidí nič iné len poctivý drevený nábytok. Prečo je práve ten taký obľúbený?

Slimáky a slizniaky okupujú záhrady

Datum: 06.01.2022

Nikto z nás si nezakladá záhradku na to, aby sa prizeral, ako mu ju škodcovia pustošia. Žiaľ, príroda je silnejšia než ľudský záujem, no človek tvorom vynaliezavým. Preto nie je nemožné účinne zakročiť proti slimákom a slizniakom, ktorí napádajú mladé, poddajné a ešte mäkké výhonky rastlín.