Ján Golian 22.06.2026 03:30 V podobnom duchu vo väčšine prípadov znejú argumenty práve proti využívaniu biomasy na energetické účely. Vo svete sa v roku 2010 vyrobilo dvakrát viac energie z biomasy ako z atómovej energie. Prečo by sme na Slovensku nemali vyrábať biometán? Prečo by sme nemali vo väčšej miere využívať potenciál, ktorý Slovensko má?

Čítať celý článok >>