Vylepšite si strechu a stav svojich financií s fotovoltaickými panelmi

23.06.2024 08:45 Fotovoltaické panely sú jedným z najinovatívnejších riešení na výrobu čistej energie a ochranu životného prostredia.

5 najväčších výhod betónového plota

23.06.2024 08:45 Betónové ploty si získavajú stále väčšiu popularitu nielen v satelitných mestečkách, ale tiež na dedinách. Oproti tradičným dreveným alebo kovovým plotom sú betónové oveľa odolnejšie a vyžadujú len minimum údržby. Výstavbou betónového oplotenia získate minimálne 5 nasledujúcich výhod. 1. Vysoká odolnosť a trvanlivosť Jednou z najväčších výhod betónového plota je jeho mimoriadna odolnosť a trvanlivosť. Betón je The post 5 najväčších výhod betónového plota appeared first on TOP5 magazín.

Kuna pod strechou domu – čo s tým môžem spraviť?

23.06.2024 08:45 Žiaľ, kuny patria medzi častých škodcov, čo je hlavným dôvodom, prečo mnoho ľudí musí siahať po odpudzovačoch, ktoré sú jediným účinným riešením, ako sa ich bezpečne a šetrne „zbaviť“. Najprv si však povedzme stručnú charakteristiku tohto malého, ale aktívneho hlodavca. Na úvod treba podotknúť, že kuna je zviera štíhlej postavy s krátkymi nohami a huňatým valcovitým The post Kuna pod strechou domu – čo s tým môžem spraviť? appeared first on bankar.sk.

Zaujímavosti o kunách, ktoré by ste mali vedieť aj vy

23.06.2024 08:45 Vedeli ste o tom, že kuna je mäsožravý srstnatý člen čeľade lasicovitých? Telo kuny sa vyznačuje mäkkou a hustou srsťou, ktorej farba sa mení od bledožltej až po tmavohnedú, pričom na labkách môže byť farba až do čierna. Svetlejšie sfarbené kuny majú tendenciu mať sivohnedé chvosty, zatiaľ čo tmavšie typy kún majú tmavohnedú farbu chvosta. Uši Príspevok Zaujímavosti o kunách, ktoré by ste mali vedieť aj vy zobrazený najskôr Bikiny.sk.

Jednostranný, obojstranný alebo okrasný betónový plot? Krátky slovník pred stavaním oplotenia

23.06.2024 08:45 Betónové ploty sú v súčasnosti veľmi populárnou voľbou pre oplotenie rodinných domov, záhrad či priemyselných objektov. Medzi ich výhody patria dlhá životnosť, odolnosť a minimálna údržba. Keď sa rozhodnete pre betónový plot, stretnete sa s mnohými pojmami a možnosťami výberu typu plota. Pre lepšiu orientáciu vo svete betónových plotov vám prinášame krátky „slovník“ zrozumiteľný aj laikovi. Čo je The post Jednostranný, obojstranný alebo okrasný betónový plot? Krátky slovník pred stavaním oplotenia appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Kuna a jej udomácnenie sa v ľudskom príbytku

23.06.2024 08:45 Podobne ako lasice, tak aj aj kuny sú dlhé, štíhle a elegantne vyzerajúce malé stvorenia. Na jednom konci majú dlhé chvosty a na druhom relatívne malé hlavy. Zdržiavajú sa v horách, borovicových lesoch , zmiešaných lesoch a pod. Ničenie biotopov v niektorých oblastiach je však škodlivé pre miestne populácie poddruhov. Na druhej strane treba dodať, The post Kuna a jej udomácnenie sa v ľudskom príbytku appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.

Jednostranný, obojstranný alebo okrasný betónový plot? Krátky slovník pred stavaním oplotenia

22.06.2024 22:30 Betónové ploty sú v súčasnosti veľmi populárnou voľbou pre oplotenie rodinných domov, záhrad či priemyselných objektov. Medzi ich výhody patria dlhá životnosť, odolnosť a minimálna údržba. Keď sa rozhodnete pre betónový plot, stretnete sa s mnohými pojmami a možnosťami výberu typu plota. Pre lepšiu orientáciu vo svete betónových plotov vám prinášame krátky „slovník“ zrozumiteľný aj laikovi. Čo je The post Jednostranný, obojstranný alebo okrasný betónový plot? Krátky slovník pred stavaním oplotenia appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

5 najväčších výhod betónového plota

22.06.2024 22:30 Betónové ploty si získavajú stále väčšiu popularitu nielen v satelitných mestečkách, ale tiež na dedinách. Oproti tradičným dreveným alebo kovovým plotom sú betónové oveľa odolnejšie a vyžadujú len minimum údržby. Výstavbou betónového oplotenia získate minimálne 5 nasledujúcich výhod. 1. Vysoká odolnosť a trvanlivosť Jednou z najväčších výhod betónového plota je jeho mimoriadna odolnosť a trvanlivosť. Betón je The post 5 najväčších výhod betónového plota appeared first on TOP5 magazín.

Zmena perspektívy vo využívaní zlata prichádza

22.06.2024 12:46 Zlato prestáva byť investičnou príležitosťou iba pre bohatších a skúsenejších investorov. Investovať sa doňho dá aj po malých čiastkach, bezpečne a bez… The post Zmena perspektívy vo využívaní zlata prichádza appeared first on Prenocuj.sk.

Palety a ich využitie v priemysle a doprave

22.06.2024 12:46 Palety sú kľúčovým prvkom v priemysle a doprave, ktoré uľahčujú manipuláciu, skladovanie a prepravu tovarov. Ich používanie prináša mnoho výhod vrátane zvýšenej efektivity, bezpečnosti a štandardizácie. V oblasti manipulácie s tovarom umožňujú palety rýchlejšie nakladanie a vykladanie pomocou vysokozdvižných vozíkov, čo výrazne šetrí čas. Tovar uložený na paletách je stabilnejší a ľahšie sa s ním The post Palety a ich využitie v priemysle a doprave first appeared on Família.

Prekvapivé výsledky testov snehových reťazí. Viete, ktoré vyhrali prvé miesto?

21.06.2024 16:45 Počas testov snehových reťazí sa neporovnávajú len jednotlivé typy kovových modelov. 

Romantické víkendové pobyty v chatách – ktoré oblasti na Slovensku prajú romantike?

21.06.2024 16:45 Slovensko je priam studnicou nádherných miest, kde je možné stráviť romantický víkendový pobyt na chate. Od malebných horských dedín až po priezračné… The post Romantické víkendové pobyty v chatách – ktoré oblasti na Slovensku prajú romantike? appeared first on Prenocuj.sk.

Snehové reťaze – základné pravidlá nasádzania a jazdy

21.06.2024 16:45 Súčasťou zimnej výbavy šoférov, ktorí sa často zdržujú vo vysokohorských polohách, sú snehové reťaze. Títo šoféri majú s reťazami skúsenosti a vedia, ako s nimi jazdiť.

Golfové bagy: Na čo si dávať pozor pri ich kúpe?

21.06.2024 16:45 Golfový bag je dôležitou súčasťou výbavy každého golfistu. V bagu uschováte golfové palice, loptičky a ostatné doplnky v bezpečí. Bag je dôležitý tiež pre prenášanie výbavy a pohyb na ihrisku. Pri výbere golfového bagu je nutné zvážiť veľa faktorov, aby ste si vybrali ten správny pre vaše potreby. Základné delenie golfových bagov Golfové palice, loptičky a iná výbava sa The post Golfové bagy: Na čo si dávať pozor pri ich kúpe? first appeared on Golem.sk.

Zlato má v modernom investičnom svete svoju dôležitú úlohu

21.06.2024 16:45 V tomto roku sa zlato opäť predviedlo ako silný hráč na finančných… The post Zlato má v modernom investičnom svete svoju dôležitú úlohu first appeared on EB.sk.