Nové multidoor chladničky Hisense s prémiovým dizajnom Pure Flat

30.11.2022 19:15 Hisense uvádza na trh ďalšie viacdverové chladničky v minimalistickom dizajne Pure Flat s extra veľkou kapacitou ľahko prístupného úložného priestoru. Nové americké chladničky Hisense Pure Flat zaujmú na prvý pohľad luxusným, čistým dizajnom bez rukovätí a viditeľných pántov. Sú vybavené pokročilými technológiami a v závislosti od modelu aj vonkajším dávkovačom chladenej vody, ľadu a ľadovej Príspevok Nové multidoor chladničky Hisense s prémiovým dizajnom Pure Flat zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Chcete naštartovať váš milostný život? O vašu výdrž sa postará Proerecta

30.11.2022 19:15 Problémy s erekciou trápia nejedného muža. Vo veľa prípadoch sú pridruženým problémom iných ochorení, a v určitých situáciách môžu dať zabrať aj našej psychike. Vedeli… The post Chcete naštartovať váš milostný život? O vašu výdrž sa postará Proerecta appeared first on eMagazin.sk.

Ako vyberať kuchynské spotrebiče? Tip na výhodný nákup

30.11.2022 19:15 Ak práve staviate nový dom, zariaďujete si byt alebo prerábate, výberu kuchynských spotrebičov sa rozhodne nevyhnete. Vzhľadom na to, že ide o pomerne veľkú investíciu, mala by tomu zodpovedať aj ich životnosť. Navyše, väčšina z nich vám bude slúžiť takmer každý deň, takže určitý komfort pri používaní by mal byť samozrejmosťou. Veľkosť kuchyne Kým ženy sa pri výbere akýchkoľvek spotrebičov, nielen tých kuchynských, pozerajú najmä na dizajn, technická stránka zostáva často na mužoch. Prvým a zároveň najdôležitejším krokom, od ktorého sa odvíjajú aj tie ďalšie, je samotná veľkosť kuchyne vo vzťahu k členom v domácnosti. V prípade, že ste viacčlenná The post Ako vyberať kuchynské spotrebiče? Tip na výhodný nákup first appeared on Časopis Home.sk.

Nepríjemný návštevník, Helikobakter pylori, ako sa ho zbaviť?

30.11.2022 19:15 Helikobakter pylori je baktéria, ktorá sa usádza na stenách žalúdka a dvanástnika. Pri nákaze a premnožení… Príspevok Nepríjemný návštevník, Helikobakter pylori, ako sa ho zbaviť? zobrazený najskôr Cocktail.sk.

Akvárium a kobercové rastliny

30.11.2022 19:15 Tak hneď v úvode treba podotknúť, že v prípade kobercových rastlín sa jedná o jeden z najnáročnejších typov rastlín v akváriu. Ich špecifikom je to, že dorastajú do výšky maximálne 10 cm, ďalej je pre tieto rastliny typické, že majú krátky koreňový systém a rastú do strán. Ako ich pestovať? Čítajte ďalej. Aby sme mohli úspešne kobercové rastliny pestovať, tak prvým základným krokom bude zaistenie vhodného ílovitého substrátu s potrebným obsahom živín. Tu by sme určite mali uvažovať o substráte s nízkou frakciou, aby sa nám podarilo rastlinky dobre zasadiť. Pri sadení je ideálne mať hladinu vody len pár centimetrov The post Akvárium a kobercové rastliny appeared first on Magazín SEN.

Aktuálny prehľad trendov vo svete Managementu a financií vďaka MBA štúdiu

30.11.2022 19:15 Čo spraví každý správny manažér, podnikateľ, riaditeľ ako prvé, keď príde ráno do svojej kancelárie? Prečíta si noviny, ale iné periodikum. Prečo? Pretože každý správny výkonný pracovník chce a potrebuje byť v obraze. Netreba však denne čítať rôzne články a dohľadávať si aktuality na internete. Krok s aktuálnymi trendami udržíte najlepšie vďaka MBA štúdiu. Štúdium MBA, alebo aj Master The post Aktuálny prehľad trendov vo svete Managementu a financií vďaka MBA štúdiu appeared first on bankar.sk.

Ako sa starať o obočie? Toto sú naše tipy!

30.11.2022 09:45 Možno by ste neverili, no správna starostlivosť o obočie vie byť teda poriadne náročná. Musíte vedieť, ako to správne robiť, v opačnom prípade by totiž mohlo dôjsť ku rôznym komplikáciám, po ktorých rozhodne netúžite. Starostlivosť o obočie musí byť vykonávaná správne. Nesprávnym vytrhaním obočia si totiž viete obočie poškodiť. Budete musieť čakať dovtedy, kým jednoducho The post Ako sa starať o obočie? Toto sú naše tipy! first appeared on Banner.sk.

Čo sa oplatí viac? Plynový kotol alebo tepelné čerpadlo?

30.11.2022 09:45 Vykurovacia sezóna začína a s ňou je v popredí zásadná otázka. Oplatí sa viac plynový… Príspevok Čo sa oplatí viac? Plynový kotol alebo tepelné čerpadlo? zobrazený najskôr internetový magazín Bývať.

Preprava tovaru z Turecka na Slovensko | Na akú firmu sa obrátiť?

30.11.2022 09:45 Ak potrebujete doručiť svoj tovar do Istanbulu, Ankary, Bursy či iného tureckého mesta, alebo vás naopak zaujíma preprava tovaru z Turecka na Slovensko, mali by ste vedieť akému prepravcovi zveríte váš náklad do rúk. Treba si vyberať pozorne a zvoliť tú najvhodnejšiu prepravnú spoločnosť, ktorá ma overené skúsenosti. Ako na to a čo všetko má prepravná The post Preprava tovaru z Turecka na Slovensko | Na akú firmu sa obrátiť? appeared first on ÚSPEŠNÝ.SK | Internetový magazín pre úspešných.

Cykloturistika s deťmi: Ako sa pripraviť?

30.11.2022 09:45 Ani vy sa už neviete dočkať, keď vyrazíte do prírody za obľúbenými športovými aktivitami? Objavovať krásu prírody a vydať sa na cyklovýlet môžete už aj s malými deťmi. Poradíme vám, ako sa na cyklotúru pripraviť a na čo myslieť. Cyklovýlet s malými deťmi Ak sa chystáte na výlet na bicykli s malými deťmi, máte na The post Cykloturistika s deťmi: Ako sa pripraviť? appeared first on Výlety s deťmi.

Deti na trampolíne

30.11.2022 09:45 Keď sme kupovali záhradu, plánovali sme nielen zeleninové záhony a ovocný sad. Naším cieľom bolo tiež získať miesto na oddych mimo ruchu mesta a priestor, kde by sa aj malé deti cítili bezpečne. V našom prípade ide o budúce vnúčatá. Stále mám spomienky na to, ako rád som chodieval k babičke na dedinu, behal po ... Príspevok Deti na trampolíne zobrazený najskôr Popchips.sk.

Preprava z Anglicka na Slovensko bez ťažkostí? Nikdy nebolo nič jednoduchšie!

30.11.2022 09:45 Potrebovali by ste prepraviť zásielku či akýkoľvek tovar zo Slovenska do Anglicka alebo opačne? Mali by ste si teda zvoliť spoľahlivú prepravnú spoločnosť, ktorá váš náklad prepraví bez akýchkoľvek ťažkostí. Prvým kritériom pri vašom rozhodovaní by malo byť to, aký typ nákladu potrebujete prepraviť. Ide iba o jeden list či balík alebo je vašim cieľom prepraviť Príspevok Preprava z Anglicka na Slovensko bez ťažkostí? Nikdy nebolo nič jednoduchšie! zobrazený najskôr Wellness magazín.

Ako si vybrať strešné profily

30.11.2022 09:45 Profilovaný plech sa používa na stavbu plotov, dokončovanie kovových rámových budov, ako aj na vytváranie debnenia. Najpopulárnejší je však v zastrešení, pretože stojí menej ako alternatívne možnosti a slúži viac, pričom nemá toľko nevýhod. Existuje mnoho druhov vlnitej lepenky, ktoré sa líšia výškou, hrúbkou základne a dekoratívnym náterom. Označenie závisí hlavne od zvlnenia : Príspevok Ako si vybrať strešné profily zobrazený najskôr Staviteľ.sk.

Moderný dom je kľúčom k pohodliu

30.11.2022 00:15 Zariadiť dom nie je jednoduchá záležitosť. Na výber pohodlného a skutočne kvalitného zariadenia, ktoré sa hodí do vášho obytného priestoru, by ste mali vynaložiť veľa času a úsilia. A nie každý je schopný aplikovať zariadenia na štýl domu. Hovorme o troch potrebných veciach pre rodinný dom, ktorých prítomnosť je viac ako potrebná. Betónové ploty Akýkoľvek The post Moderný dom je kľúčom k pohodliu appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Moderný dom je kľúčom k pohodliu

30.11.2022 00:15 Zariadiť dom nie je jednoduchá záležitosť. Na výber pohodlného a skutočne kvalitného zariadenia, ktoré sa hodí do vášho obytného priestoru, by ste mali vynaložiť veľa času a úsilia. A nie každý je schopný aplikovať zariadenia na štýl domu. Hovorme o troch potrebných veciach pre rodinný dom, ktorých prítomnosť je viac ako potrebná. Betónové ploty Akýkoľvek The post Moderný dom je kľúčom k pohodliu appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.