Darujte partnerovi na Valentína niečo naozaj výnimočné

Datum: 12.01.2022

S príchodom nového roku sa blíži čas, kedy budú mať svoj sviatok všetci zamilovaní. Iste sa každý rok trápite otázkou, čo by vášmu partnerovi spravilo radosť. Muži to majú o niečo jednoduchšie ako ženy.

Darujte partnerovi na Valentína niečo naozaj výnimočné

Exkluzívny parfum alebo romantický víkend vo dvojici všetko vyrieši. Ale čo darovať mužovi? Máme pre vás skvelý tip na valentínsky darček.

Zážitok, na ktorý nezabudne a užije si ho naplno

Kúpiť a venovať hmotný dar vie každý. Najviac hodnotné sú však zážitky. Nemusíte ihneď kupovať drahé dovolenky alebo poznávacie zájazdy. Zážitky môžu byť krátke, ale o to intenzívnejšie. Sviatok zamilovaných je určený na dátum, kedy sú ešte všetky svahy nádherne zasnežené. Preto nebude problém nájsť pre vášho partnera aktivitu na svahoch, ktorá nie je až tak bežná v našich končinách. Reč je o jazde na snežnom skútri. Možno váš milý počas lyžovačky už po tejto atrakcii pokukoval, ale sám sa neodvážil jednu adrenalínovú jazdu vyskúšať. Je teda zrejmé, že jazda na skútri bude pre každého muža jedinečným darčekom.

Darček len pre neho alebo tiež pre vás

A viete, čo je na tomto dary najlepšie? Na skútri si môžete zajazdiť spolu s partnerom. Alebo si dokúpiť balíček, v ktorom je okrem jazdy zahrnuté aj prenocovanie v chate uprostred lesa. Radíme vám, aby ste si vybrali požičovňu, v ktorej sa dajú prenajať snežné skútre Lynx patriace medzi špičku. Jediný problém nastane, keď sa vášmu miláčikovi jazda zapáči tak, že zatúži po vlastnom skútri. Budete musieť poriadne šetriť alebo mu v lete zakúpiť podobnú zábavnú jazdu. Napríklad jazdu, ktorú ponúkajú štvorkolky. Práve tieto silné stroje sa v driftovaní, skákaní a prekonávaní terénu v lese najviac približujú jazde na skútri. Štvorkolka v lete a skúter v zime - to je náš tip na darček pre každého dobrodruha.

Čo vášho partnera počas jazdy čaká

Pre malú predstavu vám prinášame prehľad toho, čo všetko obdarovaného alebo i vás počas jazdy čaká. Začiatok jazdy je vždy z niektorého lyžiarskeho strediska. Zväčša je trasa dlhá minimálne 10 km, takže vás čaká nielen super jazda, ale tiež krásne výhľady na zasneženú prírodu. Pred samotnou jazdou absolvujete krátku bezpečnostnú inštruktáž a vyfasujete ochrannú helmu. Pozor na adekvátne oblečenie, ktoré by malo byť podobné tomu, aké si obliekate na svahy počas lyžovania.  Ovládanie skútra nie je zložité. Po pár metroch ho budete ovládať telom a užívať si ostré zákruty. Pre jazdu na skútri musí jazdec predložiť vodičské oprávnenie skupiny B a občiansky preukaz.

 

 

 

Čítané: 726 x