Ktoré zážitkové darčeky mužov zaručene potešia?

Datum: 16.03.2023

Čaká partnera jeho deň D? Výročie, ktoré potrebujete nielen poriadne osláviť, ale tiež nájsť vhodný darček? Na takúto príležitosť sú ideálnym darom darčekové zážitky.

Ktoré zážitkové darčeky mužov zaručene potešia?

Na výber máte veľké množstvo dobrodružných alebo poznávacích zážitkov. Ktoré z nich mužov zaručene potešia?

Let stíhačkou

Začneme pekne zostra, a to letom stíhačkou. Darčeky k narodeninám by mali byť originálne a hlavne nezabudnuteľné. Let stíhačkou spĺňa oba parametre. Vysoká rýchlosť a k tomu v rukách kormidlo stíhačky vyvolajú pocity, ktoré by nedokázal vyvolať žiadny iný dar. Lety stíhačkou je možné kúpiť ako akrobatický let alebo let na skúšku.

Let vrtuľníkom

Vo vrtuľníku je možné letieť nižšie ako s inými typmi lietadiel. Vďaka tomu je let vrtuľníkom skvelou príležitosťou si užiť pohľad na svet zhora. V tomto type lietadla nejde o rýchlosť, ale pôžitok z lietania. Preto sú lety vrtuľníkom vhodné aj ako zážitkové darčeky pre ženy alebo páry k výročiu.

Pilotovanie na skúšku

Okrem stíhačky sa dá ovládať aj iný typ lietadla. Iste svojho partnera dobre poznáte a viete, že stíhačky mu nič nehovoria, ale fascinujú ho bezmotorové lietadlá. Kúpte mu let vetroňom. Z iných druhov lietadiel je možné pilotovať nezvyčajné lietadlo, a to hydroplán, vírnik alebo motorový paragliding.

Let balónom

Sviatok chcete osláviť spolu s partnerom? Na oslavu je skvelý let balónom. Do balóna sa zmestí viac osôb, takže smiete so sebou vziať aj kamarátov. Dohodnite si súkromný let balónom a užívajte pohľady na prírodu pod vami s pohárom šampanského v ruke.

Vyhliadkový let

Zo súdka možností spoločných letov vyberáme pohodové a romantické vyhliadkové lety. Opäť ide o dar vhodný ako darčeky pre ženy alebo zážitkový darček pre muža. Letieť je možné rôznymi druhmi lietadiel, nad rôznymi časťami Slovenska a vybrať si môžete aj čas letu.

Simulátor voľného pádu

Našu prehliadku darčekov pre mužov zakončíme simulátorom voľného pádu. Počas simulácie vás bude unášať vietor s rýchlosťou 270 km/h. V takomto vetre máte pocity totožné s pádom z výšky 4000 m. Simulátor voľného pádu ja presnou kópiou reálneho zoskoku padákom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čítané: 187 x