Prečo a kedy darovať zážitkový darček

Datum: 21.07.2023

Je skutočne zážitkový darček perfektným darom? Je možné darovať zážitok každému? Na aké sviatky sa hodí darovať zážitok? Tieto otázky si iste kladie každý, kto túži darovať svojim blízkym iné ako materiálne dary.

Prečo a kedy darovať zážitkový darček

V nasledujúcich riadkoch si dané otázky zodpovieme.

Keď chcete darovať šťastie

Darčeky pre dvoch, zážitkové darčeky a nemateriálne dary vyberte vtedy, keď chcete darovať nefalšované šťastie. Na staré kolená si len málokto spomenie, čo dostal k 40-tke či 50-tke, ak ide o darčeky materiálne. Zážitky sa trvalo zapíšu do spomienok. Práve spomienky sú to, čo vyvoláva úsmev na perách každému bez rozdielu veku aj po dlhých rokoch.

Keď chcete darovať emócie

Zážitkové darčeky sú emocionálnou bombou. Je zrejmé, že akýkoľvek darček poteší, keď je darovaný zo srdca. Lenže tie materiálne vyvolávajú pozitívne emócie na veľmi krátky čas. Zážitky sú plné jedinečných pocitov na tri spôsoby. Na zážitkový darček sa tešíte vopred. Predstavujete si, ako zážitok prebehne. Prežitie zážitku je vrcholom a spomienky na zážitok sú milou fotografiou v pamäti. Fotografiou, ktorá nikdy nevybledne.

Keď chcete emócie prežívať spolu

Nájdite zážitok, ktorý môžete prežiť spolu s obdarovaným. Takéto zážitky sú vhodné hlavne pre páry, ale nebojte sa ich darovať ani rodičom alebo priateľom. Medzi partnerské zážitkové darčeky patria vyhliadkové lety, zoskoky padákom, bungee jumping, let balónom. Originálny je let rogalom a paragliding. Počas samostatných letov je dvojica spojená cez mikrofón, môžete spolu kričať alebo sa smiať.

Keď si chcete byť istí silou daru

Pri materiálnych daroch si niekedy nie sme istí či sme kúpili správnu vec. Bude sa partnerke páčiť farba oblečenia? Poteší sa mama kvetinovej vône parfumu? Chutí kamarátovi whisky? Tieto pochybnosti vás nemusia trápiť v prípade zážitkového darčeka. Zážitky sa páčia každému, nech už vyberiete akýkoľvek.

Zážitky ako darčeky pre rôzne príležitosti

Potrebujete inšpiráciu pre kúpu zážitku? Nech sa páči...

  • Pre muža na narodeniny kúpte let stíhačkou alebo simulátor letu.
  • Pre rodičov k jubileu kúpte vyhliadkový let malým lietadlom.
  • Pre priateľku kúpte nočný vyhliadkový let vrtuľníkom.
  • Pre kamarátov kúpte spoločný let balónom.
  • Pre brata alebo sestru kúpte simuláciu voľného pádu.

 

Čítané: 134 x