Strechy pre celé generácie. Rozhodnite sa pre odolnosť a výnimočný dizajn

Datum: 31.07.2022

Zastrešenie strechy je pri realizácii stavby veľkým krokom. Mať stavbu pod strechou znamená, že o chvíľu sa budete venovať interiérovým prácam a ste o veľký krok bližšie k bývaniu.

Strechy pre celé generácie

Pri výbere strechy sa snažte myslieť na budúcnosť a zamerajte sa na strešnú krytinu, ktorá bude slúžiť celým generáciám. Odolnosť a výnimočný dizajn – plechové strechy splnia všetky vaše predstavy o jedinečnej streche.

Odolná strecha znamená bezpečnosť pre vašu rodinu

Počas výberu strešnej krytiny sa väčšina ľudí sústredí na jej cenu. Oveľa viac by vás mala zaujímať bezpečnosť strechy, ktorá znamená bezpečnosť pre celú rodinu. Plechová strešná krytina spĺňa všetky parametre jedinečnej, odolnej krytiny s dlhou životnosťou. Prečo vsadiť na krytiny z plechu?

  • Plechová strešná krytina je odolná. Plechové strechy odolajú vlhkosti, veľkej váhe, mechanickému poškodeniu, vysokým i nízkym teplotám.
  • Plechová strešná krytina je bezúdržbová. Plechové strechy vydržia dlhé roky bez toho, aby ste museli zasahovať do ich štruktúry.
  • Kvalitná povrchová úprava. Plechové strešné krytiny sú povrchovo upravené tak, aby chránili stavbu a do bodky naplnili vaše predstavy po stránke dizajnu.
  • Nízka cena. Vďaka jednoduchému a rýchlemu položeniu plechovej krytiny sa náklady na stavbu znižujú.
  • Bez tepelných strát. Súčasťou plechových striech je izolácia, ktorá sa stará o tepelnú a zvukovú nepriepustnosť.

Až 60-ročná záruka na strešné krytiny

Ak sa rozhodnete pre plechovú strechu, dajte si pozor na výber predajcu a firmy, ktorá zrealizuje pokladanie strechy. Popredný výrobca strešných krytín Blachotrapez s dlhoročnými skúsenosťami a najlepším renomé na trhu vám zaručí, že strechu budete využívať vy a tiež vaše deti. V závislosti od povrchovej úpravy, hrúbky krytiny a spôsobu inštalácie sa uvádza životnosť plechovej strechy až 60 rokov. Prvých desať rokov dokonca nezbadáte ani vizuálne žiadne zmeny, takže strecha bude dlhé roky vyzerať ako nová.

Široká ponuka strešných krytín

Patríte medzi náročných a túžite po výnimočnej streche? Plechová strecha vaše požiadavky a predstavy splní či možno prekoná. Strešná krytina z plechu sa vyrába v rôznych farbách a dokáže imitovať škridle i šindle s dokonalou presnosťou. Dokonca aj majitelia domov v tradičnom štýle si vyberú. Plechový šindeľ je na prvý pohľad na nerozoznanie od drevených šindľov.

 

Čítané: 211 x